Instruktorzy snowkitngu

Parę słów o nas - poznaj ekipę i pasję, którą dzielimy się z Tobą

Naszą zajawką jest snowkiting, kitesurfing, landkiting oraz mountainboarding. Połączenie tych sportów sprawia, że przez cały rok możesz relaksować się na spokojnych sesjach, albo walczyć z żywiołem w ekstremalnych warunkach.

Skorzystaj z naszego doświadczenia w szkoleniach kite i bezpiecznie zacznij przygodę ze snowkitingiem.

Instruktorzy

Nasi instruktorzy to narciarze lub snowboardziści z krwi i kości z wieloletnim doświadczeniem w snowkitingu. Każdy ma indywidualne podejście do kursanta i z pasję do tego sportu. Wychowani na lądzie, biorący czynny udział w zawodach land i snowkitowych z wieloma sukcesami na koncie – gotowi, by pokazać Wam jak zrobić pierwsze snowkitowe halsy.

Zawodnik snowkite race, instruktor snowkite/landkite

Andrzej Kaźmierczak

Zawodnik oraz instruktor snowkite / landkite / mountainboard / narty

Piotr Damec

Instruktor snowkite / landkite / mountainboard / kitesurf / snowboard

Kamil Gach

Od kilku lat intensywnie zbieramy praktyczną wiedzę na temat latania w terenie górskim, szkoląc głównie w rejonie Beskidu żywieckiego i słowackich Orav na spotach na wysokościach 700 do 1550m.

Od 2019 roku jesteśmy członkami PZKite, wspołtworzymy komisję, której zadaniem jest stworzenie programu nauczania land/snowkitingu w Polsce. Przecierami szlaki i działamy z pasją, a do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie.

Prowadzimy najdłużej działającą w Polsce szkołę mountainboardu – wildboards.pl, dzięki czemu na lądzie możemy uczyć 365 dni w roku, nawet gdy nie wieje. 

Wspierają nas renomowane brandy latawcowe tj. Flysurfer, Peter Lynn oraz Ozone, których konstrukcje możecie testować podczas szkoleń i wspólnych sesji. Znajdziecie je także w naszej wypożyczalni sprzętu.