Snowkite na słowackich Oravach

Snowkiting na słowackich Oravach to piękna przygoda. Górskie zbocza na wysokościach od 600 do 900m npm z bajecznymi widokami .Zapraszamy na stronę SNOWKITEORAVA.COM  gdzie znajdziecie opisy spotów i ich charakterystykę. Poniżej zbiór najważniejszych informacji oraz zasad panujących na Słowackich Oravach. 

Zapraszamy na IV edycję Orava Snowkite Challange 2022 – 06-08 stycznia 2023! Snowkite na Oravach to ekscytujące przeżycie dla zawodników, a także kibiców! Zapraszamy wszystkich sympatyków sportów latawcowych i nie tylko na sportowe, latawcowe widowisko.

Przygotowaliśmy mapę spotów snowkite na Słowackich Oravach. Postaraliśmy się też opisać charakterystykę spotów, gdyż nie każdy nadaje się dla początkujących, bądź występują pewne ograniczenia. Zapoznaj się przedstawionymi informacjami o spotach dla bezpieczeństwa Twojego i innych. Dzięki tej wiedzy będziesz mógł wybrać odpowiedni spot przy danym warunku wiatrowym. 

W tej sekcji poznasz zasady snowkitingu na Oravach oraz będziesz mógł uzyskać Kartę Kitera upoważniającą do uprawiania snowkitingu na terenie Parku Krajobrazowego Górna Orava.