Szkolenia snowkite

Nauka jazdy na nartach lub snowboardzie z kitem u podnóża Pilska i Babiej Góry.

ZIMA

Nasze bazy szkoleniowe znajdują się w Beskidach oraz na malowniczej Słowackiej Oravie, u podnóża góry Pilsko. Organizujemy również wyjazdy snowkite na wyższe partie szczytów Słowackich na na płaskowyż Hardagerivvda w Norwegii. 

Posiadamy zezwolenie Krajobrazowego Parku Górna Orava na uprawianie Snowkitingu w odpowiednich strefach. Sprawdź stronę www.snowkiteorava.com i poznaj charakterystykę regionu w którym latamy. 

 

LATO / JESIEŃ

Latamy cały rok. W sezonie letnim  zapraszamy na udoskanalanie stereowania na lądzie, kursy z obsługi sterowania przygotowujące do snowkite oraz kitesurfing oraz naukęlandkite.

Odwiedźcie nas już latem i jesienią – to najlepsza pora na rozpoczęcie snowkitowej przygody jeśli jeszcze nigdy nie latałeś (aś)! Więcej informacji – TUTAJ 

OFERTY SZKOLEŃ

Kurs snowkite dla każego

Jeśli nigdy nie sterowałeś kitem lub gruntownie chcesz odświeżyć wiedzę z zakresu latawców komorowych ten kurs jest dla Ciebie. Organizowane przez cały rok.

Kompleksowe szkolenia snowkite

Chcesz nauczyć się snowkitingu od A do Z ? A może pływałeś na wodzie i chcesz zaadaptować swoją wiedzę do jazdy na śniegu? Pomożemy Ci w tym! 

Szkolenia wprowadzające, landkite

Nie czekaj na pierwszy śnieg! Zacznij treningi snowkite już latem i jesienią. Zapraszamy w każdy wietrzny weekend w Beskidy!

Campy dla kursantów i osób doświadczonych

Codzienne wyprawy i sesje snowkitowe z bazą noclegową w Korbielowie pod Pilskiem. Zapraszamy w 3 różnych terminach. 

Cennik szkoleń snowkite

KURS1os2os
KURS INTRO - DLA OSÓB OD "ZERA" (2 GODZINY) - nauka sterowania latawcem 400pln500pln
KURS Z WODY NA ŚNIEG - 1 GODZINA 250 pln300pln
2 GODZINY400pln500pln
3 GODZINY550pln650pln
PAKIET 5 GODZIN800pln1000pln
PAKIET 10 GODZIN 1400pln1900pln

Pakiety 5 i 10 godzinne można realizować na kilka dni (np. 2 x 2,5h  lub 4 x 2,5h).

Szkolenia prowadzone w systemie – 1 latawiec na maksymalnie 2 kursantów. Czyli w przypadku grup 3, 5, 7 osobowych szkolenia prowadzą odpowiednio 2, 3, 4 instruktorów. Wyjątkiem są kursy INTRO – na nogach – gdzie jeden instruktor przypada na 2 do 6 osób. 

Dla grup powyżej 5-6 osób możliwe rabaty – zapraszamy do kontaktu.