Vouchery snowkite

Prezent dla niej, dla niego, dla każdego!

Czym są vouchery snowkitowe?

Są świetnym pomysłem na prezent – każda obdarowana voucherem prezentowym osoba z pewnością zapamięta latawcowy odlot na długo, albo zakocha się w tym sporcie, tak jak my 🙂 Szyte są na miarę Waszych oczekiwań. Mogą opiewać na cały kurs, pojedyncze szkolenie lub wypożyczenia sprzętu.

Nasze szkolenia to doskonały, unikatowy prezent dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.  Lata doświadczenia naszych instruktorów oraz piękne tereny do nauki gwarantują satysfakcję z każdego prezentu. Możesz zamówić u nas każdy rodzaj kursu, zarówno latem jak i zimą z długim okresem realizacji.

 Wszystkie miejsca w których szkolimy są sprawdzone, bezpieczne i niezwykle malownicze. Korzystamy ze sprzętów renomowanych marek, a uczestnik kursu ma zawsze możliwość zapoznania się z różnego rodzaju sprzętem. 

Jak ogarnąć vouchery ?

Skontaktuj się z nami, aby ustalić ilość godzin szkoleniowych wraz z kwotą. Po umówieniu odpowiedniego programu zajęć wysyłamy Tobie Voucher prezentowy do druku. Istnieje też możliwość wysłania gotowego voucheru za dodatkową opłatą. Pobieramy opłatę za kurs przed wysyłką Voucheru, możliwe jest też rozliczenie po zrealizowaniu szkolenia. Voucher prezentowy jest imienny.